0216 313 01 03
0551 666 19 03

VİZYONUMUZ

Liderliğimizi ve tercih edilme sebebimizi belirleyen unsur, tüm Türkiye deki müşterilerimize sürekli en iyi, eşsiz ve çözüm odaklı hizmetleri sunabilme yeteneğimizdir. Misyonumuz Hizmet verdiğimiz müşterilerimize en yeni bilimsel ve teknolojik gelişmeler ile yasal mevzuatlar ışığında tam ve kalıcı çözümler üretmektir.Satış Sonrası DestekArcas LC Işınlı Basplak uygulamasını kullanan laboratuarlarımızı belirli periyotlarda ziyaret edip, gerek uygulamayı yerinde takip ederek, gerekse de iletişim ile ürün hakkında şikayet veya memnuniyetlerini alıyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışma ile ürünümüzün kullanıcıları aracılığı ile daha kullanışlı ileriyi görebilen ve geliştirilebilir bir ürün elde etmektir.

Ürün GarantisiArcas LC Işınlı Basplak ürününü kullanan laboratuvarların herhangi bir şikayeti söz konusu olması halinde ürünün iadesi koşulsuz firmamıza sağlanır.

Kalite Kontrol / Ar-GeArcas LC Işınlı Basplak üretiminden sonra yapılan her üretim şarj’ında örnek numune alınıp gerek duyulan fiziksel dayanıklılık testleri ve kimyasal testleri yapılarak kalite kontrol uygunluğundan geçirilir.