HAKKIMIZDA

Arcas LC Üretimi dental sektörde ürünün kalitesini, verimliliğini ve tüketicinin istediği performansı sağlayabilecek seviyeye gelmesi için uzun süreli çalışma sağlanmıştır. Arcas LC sadece Türkiye piyasasında kalmaksızın tüm dünyaya yayılabilecek bir kaliteye sahiptir. Ürün kalitesini arttırmak için sürekli iyileştirme ve yenilikler içerisinde olup, müşteri memnuniyeti daima göz önünde bulundurulmaktadır.Satış Sonrası DestekArcas LC Işınlı Basplak uygulamasını kullanan laboratuarlarımızı belirli periyotlarda ziyaret edip, gerek uygulamayı yerinde takip ederek, gerekse de iletişim ile ürün hakkında şikayet veya memnuniyetlerini alıyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışma ile ürünümüzün kullanıcıları aracılığı ile daha kullanışlı ileriyi görebilen ve geliştirilebilir bir ürün elde etmektir.

Ürün GarantisiArcas LC Işınlı Basplak ürününü kullanan laboratuvarların herhangi bir şikayeti söz konusu olması halinde ürünün iadesi koşulsuz firmamıza sağlanır.

Kalite Kontrol / Ar-GeArcas LC Işınlı Basplak üretiminden sonra yapılan her üretim şarj’ında örnek numune alınıp gerek duyulan fiziksel dayanıklılık testleri ve kimyasal testleri yapılarak kalite kontrol uygunluğundan geçirilir.